Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Blog

Blog

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Gdzie znajdzie zastosowanie wodoodporny zasilacz taśm LED?

18-01-2022Wyświetleń: 186
Gdzie znajdzie zastosowanie wodoodporny zasilacz taśm LED?
Modny, a zarazem przytulny charakter wnętrza zależy od wielu elementów. Duże znaczenie mają dodatki, które wypełniają przestrzeń pozytywną energią, a także oświetlenie, które sprawia, że nudne pomieszczenie nabiera zupełnie nowego charakteru. Pomysłem, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością są taśmy LED, które pasują do każdej kompozycji. Aby jednak ich działanie było możliwe, konieczne jest dobranie odpowiedniego zasilacza - najlepiej takiego, który wyróżnia się wodoodpornością. Gdzie możemy zastosować taki produkt? Temat ten omawiamy w naszym artykule. 
Przeczytaj całość

Jaki wybrać zasilacz do ledów?

08-01-2022Wyświetleń: 163
Jaki wybrać zasilacz do ledów?
Produkty bazujące na technologii LED zyskują coraz większą popularność w polskich domach. I nic w tym dziwnego, ponieważ cechują się wieloma zaletami, takimi jak energooszczędność, doskonały wygląd oraz wysoka uniwersalność. W przypadku wielu z nich konieczne jest jednak dobranie odpowiedniego zasilacza. Jak sprawdzić, czy dany produkt spełni swoje zadanie? I na jakie parametry warto zwrócić uwagę? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu. 
Przeczytaj całość

Jak ozdobić pokój nastolatka taśmą LED?

04-11-2021Wyświetleń: 176
Jak ozdobić pokój nastolatka taśmą LED?
Oświetlenie LED zdobywa coraz większą popularność, ponieważ sprawia, że zwykłe pomieszczenie nabiera zupełnie nowego charakteru. Jedno z dostępnych rozwiązań, czyli taśmy LED, umożliwiają tworzenie ciekawych kompozycji, które nie tylko zapewniają dostęp do światła, ale także stanowią ciekawą ozdobę. Taśmy te warto wykorzystać m.in. w pokoju nastolatka. Dlaczego? I jak rozmieścić je tak, by gwarantowały największy komfort? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.  
Przeczytaj całość

Gdzie można zastosować cyfrowe taśmy LED?

13-10-2021Wyświetleń: 182
Gdzie można zastosować cyfrowe taśmy LED?
Cyfrowe taśmy LED to nowoczesny sposób oświetlenia różnych przestrzeni lub stworzenia w nich niesamowitych efektów świetlnych. Te niepozornie wyglądające sprężyste paski dają nieskończone niemal możliwości oświetleniowe. Znajdują się na nich kolorowe diody oraz mikroprocesory sterujące, dzięki którym każda sekcja albo pojedyncza dioda na taśmie może być sterowana oddzielnie. Takie rozwiązanie daje nieograniczone możliwości sterowania kolorowym światłem!
Przeczytaj całość

Czym się kierować wybierając taśmę LED?

26-07-2021Wyświetleń: 194
Czym się kierować wybierając taśmę LED?
Taśmy LED to chętnie stosowany rodzaj oświetlenia zarówno w mieszkaniach, biurowcach, restauracjach, jak i innych przestrzeniach użytkowych. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów pasków LED o różnych parametrach, a ich zastosowanie pozwala stworzyć niesamowitą dekorację wnętrza za pomocą energooszczędnego źródła światła. Planujesz wykonanie aranżacji w pomieszczeniu przy użyciu taśm LED? Oto kilka najważniejszych czynników, które powinieneś wziąć pod uwagę podczas zakupu.
Przeczytaj całość

Jak działają sterowniki LED?

18-05-2021Wyświetleń: 229
Jak działają sterowniki LED?
Taśmy LED to jeden ze sposobów na ciekawą aranżację świetlną w różnego typu wnętrzach. Możemy wkomponować je w zabudowy sufitowe, ścienne, podłogowe czy użyć jako oświetlenie meblowe, przez co dane pomieszczenie nabiera nietypowego charakteru. Dodatkowo dzięki sterownikom LED możliwa jest dowolna regulacja światła, stosowanie różnorodnych efektów oraz zmiana kolorów i ich intensywności w zależności od pory dnia i rezultatu, jaki chcemy uzyskać. Na jakiej zasadzie działają sterowniki LED i w jaki sposób ich używać?
Przeczytaj całość

Jak montować oświetlenie LED na suficie?

12-01-2021Wyświetleń: 274
Jak montować oświetlenie LED na suficie?
Wszechstronność sufitowego oświetlenia taśmami LED to jedna z kluczowych cech, które sprawiły, że taśmy LED zrewolucjonizowały branżę oświetleniową. Dostępne w różnych odcieniach, łatwe w montażu i energooszczędne, dają możliwość szybkiego i łatwego przearanżowania domowych przestrzeni. Jeżeli chcesz odmienić swoje wnętrza, możesz zrobić to w kilku prostych krokach. Sprawdź, jak zamontować oświetlenie LED na suficie w kilku prostych krokach. 
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Dodatkowe opcje przeglądania
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu