Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna1 » Blog2 » Gdzie można zastosować cyfrowe taśmy LED?
Zmiana języka
PolskiAngielski
Nasze hity
Nowości w sklepie
Kontakt
 • Jacek Rychlik
  NIP: PL6221013955
 • E-mail:sklep@led-ovo.eu
 • Telefon731 03 05 61
  731 81 75 77
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00
 • Bierzemy udział w programie

  "RZETELNA FIRMA"

  JB12OE74

Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Gdzie można zastosować cyfrowe taśmy LED?

Data dodania: 13-10-2021 Cyfrowe taśmy LED to nowoczesny sposób oświetlenia różnych przestrzeni lub stworzenia w nich niesamowitych efektów świetlnych. Te niepozornie wyglądające sprężyste paski dają nieskończone niemal możliwości oświetleniowe. Znajdują się na nich kolorowe diody oraz mikroprocesory sterujące, dzięki którym każda sekcja albo pojedyncza dioda na taśmie może być sterowana oddzielnie. Takie rozwiązanie daje nieograniczone możliwości sterowania kolorowym światłem!

Jakie efekty świetlne można uzyskać, stosując cyfrowe taśmy LED?


Cyfrowe taśmy LED to doskonała propozycja zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm działających w branży rozrywkowej, gastronomicznej czy reklamowej. Są najnowszą technologią w oświetleniu LED i jego szczytowym osiągnięciem. Mogą świecić jednocześnie w wielu różnych kolorach na całym swoim odcinku. 
 

Swoim użytkownikom oferują możliwość wyboru pomiędzy wieloma trybami świecenia oraz efektów. Można dzięki nim stworzyć zachwycające efekty świetlne, które nie były wcześniej możliwe do uzyskania, takie jak np.: płynące kolory, przechodzenie barw, płynna zmiana kolorów, przenikanie barw, animacje, tęcze, programy dynamiczne i statyczne. Jeżeli zdecydujesz się na zastosowanie dodatkowego sterownika muzycznego, wszystkie programy i efekty będą mogły działać w rytm słuchanej muzyki, co podkreśli jej dynamikę.
 

Gdzie znajdują zastosowanie cyfrowe taśmy LED?


Cyfrowe taśmy LED są idealnym rozwiązaniem oświetleniowym do prywatnych domów, a także do dekorowania przestrzeni publicznych. Można je więc wykorzystywać do tworzenia oryginalnych aranżacji świetlnych we własnym mieszkaniu albo domu lub stosować do kreowania cudownych dekoracji świetlnych w sklepach, restauracjach, pubach, klubach, domach weselnych czy podczas koncertów. 


Połączenie cyfrowych taśm LED ze sterownikiem muzycznym to doskonała propozycja do wszystkich miejsc, w których odbywają się koncerty i imprezy muzyczne. Połączenie muzyki z wielobarwnymi spektaklami świetlnymi pulsującymi w jej rytm pozwala uatrakcyjnić, wzbogacić i dopełnić jej odbiór. W ofercie naszego sklepu znajdziesz taśmy przeznaczone do użytku wewnętrznego, jak i modele wodoodporne, które bez obaw można instalować na świeżym powietrzu.

 


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Blog
Dodatkowe opcje przeglądania